Klimatizácia Hlohovec

V okol├ş Hlohovca zastre┼íujeme predaj, odborn├║ mont├í┼ż, servisn├ę a┬á poradensk├ę slu┼żby v oblasti klimatiza─Źn├Żch jednotiek a tepeln├Żch ─Źerpadiel pre dom├ícnosti, kancel├írie a komer─Źn├ę priestory. V┬ána┼íej ponuke┬áklimatiz├íci├ş do dom├ícnosti┬ása n├íjdete n├ístenn├ę, mobiln├ę a multisplitov├ę klimatiza─Źn├ę jednotky, ktor├ę sa ide├ílne hodia do v├í┼ího bytu alebo rodinn├ęho domu. Pon├║kame klimatiz├ície od zna─Źiek od Sinclair, Toshiba, Panasonic, Airwell, Gree┬áale aj n├ístenn├ę klimatiz├ície Kaisai. Sme┬ápartnerom┬áSINCLAIR GLOBAL GROUP┬áv─Ćaka ─Źomu┬ágarantujeme vysoko┬áprofesion├ílny a odborn├Ż pr├şstup.

KLIMATIZÁCIE SINCLAIR

Klimatizácie Sinclair

TIE┼Ż MONT├ü┼Ż ZNA─îIEK

Ve─żk├Ż preh─żad modelov klimatiz├íci├ş Sinclair 2022┬á

Nov├í Klimatiz├ícia v Hlohovci a okol├ş

Neust├íle zvy┼íovanie teplotn├Żch rozdielov po─Źas posledn├Żch rokov zv├Ż┼íilo aj z├íujem be┼żn├Żch ─żud├ş o mo┼żnosti pou┼żitia klimatiz├ície v bytoch, rodinn├Żch ─Źi reziden─Źn├Żch domoch a chat├ích. Pou┼żit├şm vhodn├Żch typov klimatiz├ície si m├┤┼żu aj s├║kromn├ş majitelia dom├ícnost├ş zlep┼íi┼ą prostredie pre ┼żivot priamo doma. Preto u┼ż v s├║─Źasnosti nech├Żba v na┼íej ponuke slu┼żieb ani profesion├ílna mont├í┼ż a servis klimatiz├ície pre rodinn├ę domy, byty ─Źi chaty.

Z├írukou kvality klimatiza─Źn├Żch jednotiek, ktor├ę v r├ímci na┼íej ponuky dod├ívame a montujeme s├║ celosvetovo uzn├ívan├ę zna─Źky v├Żrobcov a dod├ívate─żov klimatiz├íci├ş, chladiacich zariaden├ş i tepeln├Żch ─Źerpadiel ako Sinclair, Hitachi, Toshiba, Panasonic, Gree ─Źi Airwell. Pre z├íujemcov o na┼íe slu┼żby je teda na v├Żber ┼íirok├í paleta r├┤znych typov klimatiza─Źn├Żch jednotiek aj cel├Żch syst├ęmov klimatiz├íci├ş.

─îo v┼íetko zah┼Ľ┼ła mont├í┼ż klimatiz├ície?

Obhliadka priestorov a poradenstvo pri v├Żbere

Pred samotn├Żm dodan├şm a mont├í┼żou klimatiz├ície vykonaj├║ na┼íi ┼íkolen├ş pracovn├şci obhliadku priestorov v byte ─Źi rodinnom dome a na z├íklade toho v├ím pom├┤┼żu pri v├Żbere a rozmiestnen├ş jednotliv├Żch klimatiza─Źn├Żch jednotiek. Nezab├║daj├║ pri tom zoh─żadni┼ą finan─Źn├ę a ─Źasov├ę mo┼żnosti klienta aj jeho ┼ípecifick├ę po┼żiadavky na klimatiz├íciu.

Dodanie a mont├í┼ż klimatiz├íci├Ź v Hlohovci a okol├ş

Samotn├í mont├í┼ż klimatiz├ície si vy┼żaduje odborn├Ż pr├şstup a dostato─Źn├ę zru─Źnosti pracovn├şkov, ktor├ş ju vykon├ívaj├║. Na┼í├şm klientom zabezpe─Źme dodanie klimatiza─Źnej jednotky a odborn├║ mont├í┼ż, ktor├í v├Ą─Ź┼íinou zah┼Ľ┼ła:

  • in┼ítal├íciu vn├║tornej klimatiza─Źnej jednotky
  • in┼ítal├íciu vonkaj┼íej klimatiza─Źnej jednotky
  • prepojenie jednotiek Cu potrub├şm a napojenie na energetick├Ż zdroj
  • v├íkuovanie – kontrola tesnenia potrubia
  • doplnenie chladiacej zmesi pod─ża potreby

Kontrola funk─Źnosti a za┼íkolenie klienta pre ovl├ídanie klimatiz├ície

Po kompletnom namontovan├ş a nastaven├ş klimatiz├ície vykonaj├║ na┼íi sk├║sen├ş odborn├şci potrebn├ę sk├║┼íky funk─Źnosti pomocou testovacieho re┼żimu. Ke─Ć je v┼íetko v poriadku, klienta v kr├ítkosti za┼íkol├şme v z├íkladnej obsluhe a pravidl├ích spr├ívneho pou┼ż├şvania klimatiz├ície.

Aj ke─Ć m├íte mo┼żno dostato─Źn├ę zru─Źnosti a znalosti, aby ste si mohli klimatiz├íciu namontova┼ą aj sami, vyu┼żitie na┼íej profesion├ílnej mont├í┼że v├ís m├┤┼że ochr├íni┼ą od ne─Źakan├Żch komplik├íci├ş v pr├şpade por├║ch, napr├şklad ke─Ć v├ím ┼ípecializovan├í firma odmietne poskytn├║┼ą servis, preto┼że klimatiz├ície nedodala a nenamontovala. Z├írove┼ł v├ím dok├í┼że v kone─Źnom d├┤sledku u┼íetri┼ą n├íklady za servisn├ę slu┼żby, ak ste ich nemali zabezpe─Źen├ę od dod├ívate─ża klimatiz├ície.

Budeme preto radi, ak sa stanete na┼íim spokojn├Żm klientom, preto┼że pr├íve to je na┼íim cie─żom.

Klimatizácie Sinclair

Zna─Źka SINCLAIR patr├ş medzi top v├Żrobcov a dod├ívate─żov kvalitn├Żch klimatiz├íci├ş r├┤znych typov za v├Żhodn├ę ceny. Pomer v├Żkon-cena-kvalita je pre zna─Źku SINCLAIR z├ísadn├Ż, preto klimatiza─Źn├ę jednotky a tepeln├ę ─Źerpadl├í z ponuky spolo─Źnosti pon├║kame hlavne pre majite─żov rodinn├Żch domov a bytov. ┼áirok├Ż sortiment klimatiz├íci├ş v┼íak pon├║kame aj pre spr├ívcovsk├ę spolo─Źnosti a majite─żov reziden─Źn├Żch budov. Cie─żom zna─Źky SINCLAIR, ako sama uv├ídza, je prinies┼ą pohodlie do ┼żivota ─żud├ş na┼íej modrej plan├ęty a z├írove┼ł chr├íni┼ą ┼żivotn├ę prostredie.

Klimatizácie GREE

Dod├ívame a in┼ítalujeme klimatiz├ície svetovej zna─Źky GREE, ktor├í pon├║ka klimatiza─Źn├ę jednotky pre rodinn├ę domy a byty, administrat├şvne priestory ale aj n├íro─Źnej┼íie polo-priemyseln├ę prev├ídzky. Dok├í┼żu vykurova┼ą a┼ż do 30┬░C a chladi┼ą do -18┬░C, preto s├║ vybran├ę modely vhodn├ę aj pre chladenie serverovn├ş. Klimatiz├ície Gree s├║ pre svoje vlastnosti ve─żmi ob─ż├║ben├ę a vhodn├ę aj pre najn├íro─Źnej┼í├şch z├íkazn├şkov. S├║ modern├ę, elegantn├ę a patria medzi naj├║spornej┼íie na trhu.

Potrebujete poradi┼ą s v├Żberom novej klimatiz├ície ?

Sme region├ílny dod├ívate─ż klimatiz├íci├ş v Hlohovci a okol├ş so s├şdlom v Rakoviciach. Radi v├ím pom├┤┼żeme a n├íjdeme spr├ívne rie┼íenie pre v├í┼í domov.

REGIOCHLAD s.r.o.

REGIOCHLAD, s.r.o. pon├║ka optim├ílne rie┼íenia v oblasti chladenia,┬áklimatiz├ície, vzduchotechniky┬á pre dom├ícnosti aj firemn├║ klientelu v Hlohovci. Pre┬ádom├ícnosti┬ádod├ívame, montujeme a servisujeme┬áklimatiz├ície zna─Źiek: ÔŁä´ŞĆ Sinclair, Toshiba, Panasonic, Airwell, ÔŁä´ŞĆ Gree┬áale aj n├ístenn├ę klimatiz├ície Kaisai┬á+ vyberte si┬ámodely Sinclair 2022. V┬ákomer─Źnej sf├ęre┬ásme┬ádlhoro─Źn├Ż partner spolo─Źnosti┬áJohnson Controls┬ápre zna─Źky: ÔŁä´ŞĆ┬áYork┬áa ÔŁä´ŞĆ┬áHitachi. Pre klimatiz├ície zna─Źky┬áYork┬ázabezpe─Źujeme┬ápravideln├Ż servis a ├║dr┼żbu,┬á┬án├íhradn├ę diely m├íme skladom. Sledujte na┼íe novinky v sieti Facebook┬áa na┬áGoogle Moja Firma, na┼íe referencie overuje zariadim.sk.┬áSchla─Ćte sa s nami!┬á