Domy, byty, chaty

Servis klimatiz├íci├ş

Pre bezprobl├ęmov├ę fungovanie po─Źas celej doby u┼ż├şvania klimatiz├ície je doslova nutnos┼ąou zabezpe─Źi┼ą, aby mala klimatiz├ícia do domu ─Źi bytu pravideln├Ż kompletn├Ż servis. Odborn├í kontrola jednotliv├Żch klimatiza─Źn├Żch jednotiek je vykon├ívan├í na┼íimi sk├║sen├Żmi a vy┼íkolen├Żmi technikmi, ktor├ş vykonaj├║ v┼íetky potrebn├ę ├║kony, vr├ítane vy─Źistenia a dezinfekcie zariadenia.

Pravideln├Ż servis klimatiza─Źn├Żch jednotiek raz ro─Źne odpor├║─Źaj├║ aj v├Żrobcovia a dod├ívatelia. U n├ís┬á povinnos┼ą vykon├íva┼ą pravideln├Ż servis zastre┼íuje aj z├íkon ─Ź. 286/2009 Z.z..┬áTen ur─Źuje okrem in├ęho povinnos┼ą vlastn├şkov a prev├ídzkovate─żov klimatiz├íci├ş, obsahuj├║cich fluorovan├ę sklen├şkov├ę plyny, vykon├íva┼ą pravideln├ę kontrolu ├║nikov na klimatiz├íci├ích a chladiacich zariadeniach.

Pravideln├Ż servis klimatiz├íci├ş zverte do r├║k odborn├şkov

V─Ćaka bohat├Żm sk├║senostiam na┼íich technikov v├ím dok├í┼żeme zabezpe─Źi┼ą d├┤kladn├║ kontrolu zariadenia aj cel├ęho syst├ęmu. Pou┼ż├şvame kvalitn├ę dezinfek─Źn├ę a ─Źistiace prostriedky, ktor├ę s├║ ur─Źen├ę ┼ípeci├ílne na tento ├║─Źel. V─Ćaka tomu si m├┤┼żete hne─Ć po dokon─Źen├ş servisu vychutna┼ą svie┼żi ─Źist├Ż vzduch namiesto nepr├şjemn├ęho z├ípachu, ktor├Ż sp├┤sobuj├║ plesne a bakt├ęrie v zariaden├ş.

Ako ─Źasto vykon├íva┼ą servis klimatiz├íci├ş ?

Pre be┼żn├Żch u┼ż├şvate─żov klimatiz├ície do bytu alebo domu, ktor├ş vyu┼ż├şvaj├║ najmodernej┼íie typy klimatiza─Źn├Żch jednotiek po─Źas cel├ęho roka, odpor├║─Źame vykon├íva┼ą pravideln├Ż servis klimatiz├ície aspo┼ł 2-kr├ít do roka. D├┤vodom je ─Źastej┼íie zne─Źistenie vn├║torn├Żch ─Źast├ş klimatiz├ície. Najvhodnej┼íie je vykona┼ą tieto pravideln├ę servisn├ę prehliadky na jar, teda po zimnej vykurovacej sez├│ne a potom na jese┼ł, teda pred za─Źiatkom zimnej sez├│ny.

servis klimatiz├íci├ş

Profesion├ílne vykonan├Ż servis klimatiz├ície v├ím zabezpe─Ź├ş okrem ─Źist├ęho svie┼żeho vzduchu z klimatiz├ície aj spo─żahliv├Ż chod zariaden├ş v syst├ęme. Navy┼íe t├Żm pred─║┼żite ┼żivotnos┼ą samotn├Żch klimatiza─Źn├Żch jednotiek. Preto by ste d├┤le┼żitos┼ą pravideln├Żch servisn├Żch prehliadok nemali podce┼łova┼ą. Na┼íi odborn├şci ich pre v├ís spo─żahlivo a radi vykonaj├║.

REGIOCHLAD, s.r.o. ponúka optimálne riešenia v oblasti chladenia, klimatizácie, vzduchotechniky  pre domácnosti aj firemnú klientelu.

Pre┬ádom├ícnosti┬ádod├ívame, montujeme a servisujeme┬áklimatiz├ície zna─Źiek:┬áÔŁä´ŞĆ┬áGree┬áa ÔŁä´ŞĆ┬áSinclair┬á+ vyberte si┬ámodely Sinclair 2021.
 
V┬ákomer─Źnej sf├ęre┬ásme┬ádlhoro─Źn├Ż partner spolo─Źnosti┬áJohnson Controls┬ápre zna─Źky: ÔŁä´ŞĆ┬áYork┬áa ÔŁä´ŞĆ┬áHitachi. Pre klimatiz├ície zna─Źky┬áYork┬ázabezpe─Źujeme┬ápravideln├Ż servis a ├║dr┼żbu,┬á┬án├íhradn├ę diely┬ám├íme skladom.┬á
 
Sledujte na┼íe novinky v sieti Facebook┬áa na┬áGoogle Moja Firma, na┼íe referencie overuje zariadim.sk.┬áSchla─Ćte sa s nami!┬á