Klimatizácie Hitachi

KLIMATIZÁCIE

Hitachi

V našej ponuke pre domácnosti, byty, či rezidenčné budovy nechýbajú ani kvalitné klimatizačné systémy a tepelné čerpadlá značky Hitachi, ktoré sú súčasťou portfólia spoločnosti Johnson Controls

Ponuka tohto výrobcu pre domácnosti zahŕňa splitové a multisplitové klimatizačné jednotky, s možnosťou ovládania cez aplikáciu Hi-Kumo vo vašom smartfóne. Pohodlne si tak nastavíte parametre aké vám vyhovujú. Spoločnosť je taktiež špecialistom na tepelné čerpadlá, ktoré vzduch nielen príjemne ochladia, ale ho aj zohrejú a zabezpečia teplú vodu z obnoviteľnej energie.   

Ponuka produktov pre firmy je rovnako zaujímavá. Komerčné klimatizačné splitové jednotky Hitachi pre malé až stredné podniky s chladiacim výkonom od 5 do 14,5 kW dokážu priestor prevádzky vychladiť až na -15°C. Okrem toho Hitachi prináša produkty aj v oblasti centrálneho a lokálneho vetrania pre zaistenie čistého a sviežeho vzduchu. Zabudnúť nemôžeme ani na výkonné VRF systémy, ktoré vyriešia problém s chladením a vykurovaním vo viacerých miestnostiach súčasne.
Portfólio produktov Hitachi je ideálnou voľbou pre ReštaurácieHotely, Sklady, Serverovne, Výrobné haly, Fitness a wellness centrá a Rezidenčné budovy.

Ponuka produktov Hitachi je skutočne široká, vyberte si ten najvhodnejší pre vás!