Klimatizácie pre firmy

Návrh a inštalácie klimatizačných systémov, servis, opravy a náhradné diely klimatizačných zariadení.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam a vedomostiam vám naši profesionáli dokážu poradiť pri výbere vhodných typov klimatizačných jednotiek podľa požiadaviek vášho podnikania, účelu a technického stavu stavby, ale aj takých detailov ako sú zmeny presahu tepla zo slnečného žiarenia počas dňa alebo ročných období.
Sme dlhoročným partnerom spoločnosti spoločnosti Johnson Controls pre klimatizačné riešenia značiek York a Hitachi. Servisujeme aj zariadenia značiek Lennox alebo TRANE.
Zabezpečujeme pravidelný servis a údržbu, ale aj väčšie či menšie opravy. Bežné náhradné diely máme skladom čo urýchluje rýchlosť zásahu a celkovú spokojnosť našich zákazníkov.

Naša poradenská činnosť zahŕňa aj konzultácie pri výbere klimatizácie, kde je samozrejmosťou kalkulácia výkonu a vhodné rozmiestnenie jednotlivých klimatizačných jednotiek. Až následne vieme odporučiť jednotky a podľa výkonu vieme porovnať výhodnosť rôznych riešení podľa nákupnej ceny, záruky aj náročnosti na údržbu a opravy. Jednotlivé priemyselné odvetvia majú rôzne požiadavky na kvalitu klimatizácií. Preto vám ponúkame prehľad našej ponuky služieb v jednotlivých odvetviach.

REGIOCHLAD, s.r.o. ponúka optimálne riešenia v oblasti chladeniaklimatizácie, vzduchotechniky  pre firemnú klientelu aj pre domácnosti.
komerčnej sfére sme dlhoročný partner spoločnosti Johnson Controls pre značky: ❄️ York a ❄️ Hitachi. Pre klimatizácie značky York zabezpečujeme pravidelný servis a údržbu náhradné diely máme skladom.

Pre domácnosti dodávame, montujeme a servisujeme klimatizácie značiek: ❄️ Gree a ❄️ Sinclair + vyberte si modely Sinclair 2021

Sledujte naše novinky v sieti Facebook a na Google Moja Firma, naše referencie overuje zariadim.sk. Schlaďte sa s nami !