Klimatizácie pre firmy

Návrh a inštalácie klimatizačných systémov, servis, opravy a náhradné diely klimatizačných zariadení.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam a vedomostiam vám naši profesionáli dokážu poradiť pri výbere vhodných typov klimatizačných jednotiek podľa požiadaviek vášho podnikania, účelu a technického stavu stavby, ale aj takých detailov ako sú zmeny presahu tepla zo slnečného žiarenia počas dňa alebo ročných období.
Zabezpečujeme kompletný servis a údržbu najmä pre klimatizačné riešenia značiek YorkHitachi, Lennox, TRANE, ale aj iných značiek priemyselného chladenia.  
Zabezpečujeme pravidelný servis a údržbu, ale aj väčšie či menšie opravy. Bežné náhradné diely máme skladom čo urýchluje rýchlosť zásahu a celkovú spokojnosť našich zákazníkov.

Naša poradenská činnosť zahŕňa aj konzultácie pri výbere klimatizácie, kde je samozrejmosťou kalkulácia výkonu a vhodné rozmiestnenie jednotlivých klimatizačných jednotiek. Až následne vieme odporučiť jednotky a podľa výkonu vieme porovnať výhodnosť rôznych riešení podľa nákupnej ceny, záruky aj náročnosti na údržbu a opravy. Jednotlivé priemyselné odvetvia majú rôzne požiadavky na kvalitu klimatizácií. Preto vám ponúkame prehľad našej ponuky služieb v jednotlivých odvetviach.

REGIOCHLAD, s.r.o. ponúka optimálne riešenia v oblasti chladeniaklimatizácie, vzduchotechniky  pre firemnú klientelu aj pre domácnosti.
komerčnej sfére sme dlhoročný partner spoločnosti Johnson Controls pre značky: ❄️ York a ❄️ Hitachi. Pre klimatizácie značky York zabezpečujeme pravidelný servis a údržbu náhradné diely máme skladom.

Poskytujeme profesionálne služby v oblasti priemyselných chladiacich zariadení – servis chladenia, revízie a zákonné prehliadky chladenia a vzduchotechniky. Potrebujete dočasné chladiace zariadenie ? Využite našu službu prenájom chladiacich zariadení počas modernizácie, rekonštrukcie alebo výmeny vášho chladiaceho zariadenia.

Pre domácnosti dodávame, montujeme a servisujeme klimatizácie značiek: ❄️ Gree a ❄️ Sinclair + vyberte si modely Sinclair 2021

Sledujte naše novinky v sieti Facebook a na Google Moja Firma, naše referencie overuje zariadim.sk. Schlaďte sa s nami !