Klimatizácie pre firmy

Klimatizácie pre Sklady a výrobné haly

V rámci našich služieb a vďaka našim skúsenostiam vieme zabezpečiť montáž a prevádzku celých klimatizačných systémov pre výrobné haly a skladové priestory.

Každý projekt má osobitý charakter, preto naši odborníci z oblasti klimatizácií vzduchotechniky kladú dôraz na povahu prevádzky, prevádzkové náklady a miesto inštalácie.  Vďaka bohatej ponuke vzduchotechniky a klimatizácií určených do výrobných hál a skladov od svetových lídrov YorkHitachi, vieme navrhnúť efektívne systémy, ktoré najlepšie zodpovedajú vašim požiadavkám a samozrejme finančným možnostiam. 

Klimatizácie pre sklady a výrobné haly

My v Regiochlad sme pripravení ponúknuť vám vhodnú kombináciu klimatizačných jednotiek, vzduchotechniky a vzduchových filtrov, ktoré zabezpečia zdravú klímu a zaistia ideálne pracovné podmienky vo výrobných aj skladových priestoroch. Pravidelný  servis a údržba, sezónny jarný a jesenný servis, ako aj dodanie originálnych náhradných dielov, je pre nás samozrejmosťou.  Poradíme vám a nájdeme to najlepšie riešenie presne podľa vašich potrieb, preto budeme radi, ak si pre svoj projekt vyberiete práve nás. 

Potrebujete Novú Klimatizáciu ?

Klimatizácie York

Klimatizácie, chladiace zariadenia a vzduchotechnika značky YORK patria medzi top produkty vo svojej oblasti. Klimatizačné jednotky, tepelné čerpadlá a ďalšie zariadenia YORK preto nechýbajú v našej ponuke pre všetky typy rezidenčných aj polyfunkčných stavieb. Značka York je súčasťou portfólia spoločnosti Johnson Controls, čo svedčí o vysokej kvalite produktov aj poskytovaných služieb.

Klimatizácie Hitachi

Značka HITACHI Patrí medzi svetových lídrov v rôznych technologických odvetviach, vrátane kvalitných klimatizačných systémov. V našej ponuke máme širokú ponuku klimatizačných jednotiek pre polyfunkčné, kancelárske a menšie obchodné priestory ale aj pre domy, byty a rezidenčné budovy. Viac ako 100 rokov pôsobenia značky je pre našich klientov dostatočnou zárukou kvality produktov aj s nimi súvisiacich služieb.

REGIOCHLAD, s.r.o. ponúka optimálne riešenia v oblasti chladeniaklimatizácie, vzduchotechniky  pre domácnosti aj firemnú klientelu.

Pre domácnosti dodávame, montujeme a servisujeme klimatizácie značiek: ❄️ Gree a ❄️ Sinclair + vyberte si modely Sinclair 2021.

komerčnej sfére sme dlhoročný partner spoločnosti Johnson Controls pre značky: ❄️ York a ❄️ Hitachi. Pre klimatizácie značky York zabezpečujeme pravidelný servis a údržbu náhradné diely máme skladom. Vďaka naším dlhoročným skúsenostiam a vedomostiam vám dokážeme správne poradiť pri výbere vhodnej klimatizačnej jednotky pre vašu reštauráciu, hotel, fitness či welness centrum, serverovňu, dátove centrum, výrobnú halu, sklad či inú rezidenčnú budovu.

Potrebujete dočasné chladiace zariadenie ? Využite našu službu prenájom chladiacich zariadení počas modernizácie, rekonštrukcie alebo výmeny vášho chladiaceho zariadenia.

Sledujte naše novinky v sieti Facebook a na Google Moja Firma, naše referencie overuje zariadim.sk. Schlaďte sa s nami !

ZAVOLAJTE NÁM!

ALEBO NÁM NAPÍŠTE