Hľadáte spoľahlivého dodávateľa klimatizácií pre hotely ?

Naša spoločnosť Regiochlad poskytuje komplexné služby a riešenia v oblasti klimatizácie hotelov a penziónov. Moderné klimatizácie zlepšujú kvalitu vzduchu, majú antialergénne a antibakteriálne funkcie a dokážu efektívne poslúžiť aj na vykurovanie hotelových izieb, recepcií alebo spoločenských miestností. V dnešnej dobe majú hostia vysoké očakávania, preto by mala byť klimatizácia v hotely samozrejmosťou, diskrétna, účinná a v hotelových izbách tichá. 

Naši odborníci z oblasti klimatizácií a vzduchotechniky vám radi pomôžu s výberom vhodnej klimatizácie pre váš hotel. Poradíme a nájdeme pre vás ten najvhodnejší klimatizačný systém. (kazetové alebo kanálové jednotky, nástenné klimatizačné jednotky – obľúbené klimatizácie v menších hoteloch a penziónoch)

nájdeme to najlepšie riešenie presne podľa vašich potrieb

Klimatizácie pre hotely 1

Klimatizácie pre hotelové izby

Klimatizácie pre hotely 2

Klimatizácie pre spoločenské miestnosti

Klimatizácie pre hotely 3

Klimatizácie pre
recepcie

Sme pripravení ponúknuť vám kompletný servis od zamerania až po celú realizáciu na mieru. Spoľahlivý záruční a pozáručný servis je pre nás samozrejmosťou. Kontaktujte nás a spoločne navrhneme optimálne riešenie klimatizácie pre váš hotel či penzión. 

Potrebujete Novú Klimatizáciu ?

Klimatizácie York

Klimatizácie, chladiace zariadenia a vzduchotechnika značky YORK patria medzi top produkty vo svojej oblasti. Klimatizačné jednotky, tepelné čerpadlá a ďalšie zariadenia preto nechýbajú v našej ponuke pre bežných majiteľov domácností. Značka York je súčasťou portfólia spoločnosti Johnson Controls, čo svedčí o vysokej kvalite produktov aj poskytovaných služieb.

Klimatizácie Hitachi

Značka HITACHI Patrí medzi svetových lídrov v rôznych technologických odvetviach, vrátane kvalitných klimatizačných systémov. V našej ponuke klimatizačných jednotiek pre domy, byty a rezidenčné budovy preto nemôžu klimatizačné jednotky a tepelné čerpadlá značky HITACHI chýbať. Viac ako 100 rokov pôsobenia značky je pre našich klientov dostatočnou zárukou kvality produktov aj s nimi súvisiacich služieb.

ZAVOLAJTE NÁM!

ALEBO NÁM NAPÍŠTE