Hľadáte spoľahlivého dodávateľa klimatizácií pre reštaurácie ?

My v Regiochlad poskytujeme komplexné služby pre reštaurácie, kuchyne alebo hotely, bez rozdielu či ide o malú, alebo veľkú prevádzku. Poradíme vám a nájdeme to najlepšie riešenie presne podľa vašich potrieb pre jedálenskú časť / priestor pre hostí, chladiacu miestnosť / chladiacu komoru, kuchyňu alebo zázemie.

nájdeme to najlepšie riešenie presne podľa vašich potrieb

Klimatizácie pre Chladiacu Komoru - Regiochlad.sk

Klimatizácie pre Chladiacu Komoru

Klimatizácie pre kuchyne - Regiochlad

Klimatizácie pre
Kuchyňu

Klimatizácie pre jedáleň - Regiochlad

Klimatizácie pre Jedálenskú časť

Naši odborníci v oblasti klimatizácií a vzduchotechniky vám radi pomôžu s výberom vhodnej klimatizácie pre reštauráciu, vhodným umiestnením klimatizačnej jednotky a taktiež so vzduchotechnikou v kuchyni.

Klimatizácia v reštaurácii slúži nie len na chladenie, ktoré je potrebné na udržanie priestoru v chlade, ale je dôležitá na to, aby sa zákazník cítil príjemne. Zlepšuje kvalitu vzduchu, odstraňuje nepríjemné pachy a vytvára príjemnú teplotu v miestnosti. Preto dbáme na vhodný výber klimatizačnej jednotky do vašej reštaurácie. Tichá, estetická a hlavne dokonale funkčná, taká by mala byť klimatizácia vo vašej reštaurácií.

My v Regiochlad sme pripravení ponúknuť vám kompletný servis od zamerania až po celú realizáciu na mieru. Spoľahlivý záručný, pozáručný a jesenný servis je pre nás samozrejmosťou.

Potrebujete Novú Klimatizáciu ?

Klimatizácie York

Klimatizácie, chladiace zariadenia a vzduchotechnika značky YORK patria medzi top produkty vo svojej oblasti. Klimatizačné jednotky, tepelné čerpadlá a ďalšie zariadenia preto nechýbajú v našej ponuke pre bežných majiteľov domácností. Značka York je súčasťou portfólia spoločnosti Johnson Controls, čo svedčí o vysokej kvalite produktov aj poskytovaných služieb.

Klimatizácie Hitachi

Značka HITACHI Patrí medzi svetových lídrov v rôznych technologických odvetviach, vrátane kvalitných klimatizačných systémov. V našej ponuke klimatizačných jednotiek pre domy, byty a rezidenčné budovy preto nemôžu klimatizačné jednotky a tepelné čerpadlá značky HITACHI chýbať. Viac ako 100 rokov pôsobenia značky je pre našich klientov dostatočnou zárukou kvality produktov aj s nimi súvisiacich služieb.

ZAVOLAJTE NÁM!

ALEBO NÁM NAPÍŠTE