Klimatizácie pre firmy

Serverovne, dátové centrá

Spoločnosť Regiochlad v rámci svojich služieb dodáva a inštaluje klimatizácie pre serverovne a dátové centrá. Serverovne a dátové centrá produkujú veľké množstvo tepla, preto je ich nevyhnutnou súčasťou celoročné chladenie klimatizáciou,  najčastejšie sú to nástenné jednotky pre serverovne. Klimatizácia v serverovni musí efektívne chladiť aj pri veľmi nízkych vonkajších teplotách, okrem toho by mala mať funkciu automatický reštart.

Naši odborníci z oblasti klimatizácií a vzduchotechniky vám pomôžu nájsť najlepšie riešenie presne podľa vašich potrieb. Chladenie serverovní ovplyvňuje mnoho ďalších faktorov. Do bežných menších serverovní inštalujeme klasické split jednotky, väčšie dátové centrá vyžadujú profesionálne a presné klimatizačné jednotky, ktoré sú schopné regulovať okrem teploty aj vlhkosť vzduchu.

My v Regiochlad sme pripravení ponúknuť vám kompletný servis od zamerania až po celú realizáciu na mieru. Spoľahlivý záručný, pozáručný a jesenný servis je pre nás samozrejmosťou. Klimatizácie, chladiace zariadenia a vzduchotechnika do serverovní a dátových centier od svetových lídrov vo svojej oblasti York a Hitachi .

Potrebujete Novú Klimatizáciu ?

Klimatizácie York

Klimatizácie, chladiace zariadenia a vzduchotechnika značky YORK patria medzi top produkty vo svojej oblasti. Klimatizačné jednotky, tepelné čerpadlá a ďalšie zariadenia preto nechýbajú v našej ponuke pre bežných majiteľov domácností. Značka York je súčasťou portfólia spoločnosti Johnson Controls, čo svedčí o vysokej kvalite produktov aj poskytovaných služieb.

Klimatizácie Hitachi

Značka HITACHI Patrí medzi svetových lídrov v rôznych technologických odvetviach, vrátane kvalitných klimatizačných systémov. V našej ponuke klimatizačných jednotiek pre domy, byty a rezidenčné budovy preto nemôžu klimatizačné jednotky a tepelné čerpadlá značky HITACHI chýbať. Viac ako 100 rokov pôsobenia značky je pre našich klientov dostatočnou zárukou kvality produktov aj s nimi súvisiacich služieb.

ZAVOLAJTE NÁM!

ALEBO NÁM NAPÍŠTE