Klimatizácie pre firmy

Klimatizácie pre Sklady a výrobné haly

V rámci našich služieb a vďaka našim skúsenostiam vieme zabezpečiť montáž a prevádzku celých klimatizačných systémov pre výrobné haly a skladové priestory.

Každý projekt má osobitý charakter, preto naši odborníci z oblasti klimatizácií a vzduchotechniky kladú dôraz na povahu prevádzky, prevádzkové náklady a miesto inštalácie.  Vďaka bohatej ponuke vzduchotechniky a klimatizácií určených do výrobných hál a skladov od svetových lídrov York a Hitachi, vieme navrhnúť efektívne systémy, ktoré najlepšie zodpovedajú vašim požiadavkám a samozrejme finančným možnostiam. 

My v Regiochlad sme pripravení ponúknuť vám vhodnú kombináciu klimatizačných jednotiek, vzduchotechniky a vzduchových filtrov, ktoré zabezpečia zdravú klímu a zaistia ideálne pracovné podmienky vo výrobných aj skladových priestoroch. Certifikovaný záručný, pozáručný servis a jesenný servis je pre nás samozrejmosťou.  Poradíme vám a nájdeme to najlepšie riešenie presne podľa vašich potrieb, preto budeme radi, ak si pre svoj projekt vyberiete práve nás. 

Potrebujete Novú Klimatizáciu ?

Klimatizácie York

Klimatizácie, chladiace zariadenia a vzduchotechnika značky YORK patria medzi top produkty vo svojej oblasti. Klimatizačné jednotky, tepelné čerpadlá a ďalšie zariadenia preto nechýbajú v našej ponuke pre bežných majiteľov domácností. Značka York je súčasťou portfólia spoločnosti Johnson Controls, čo svedčí o vysokej kvalite produktov aj poskytovaných služieb.

Klimatizácie Hitachi

Značka HITACHI Patrí medzi svetových lídrov v rôznych technologických odvetviach, vrátane kvalitných klimatizačných systémov. V našej ponuke klimatizačných jednotiek pre domy, byty a rezidenčné budovy preto nemôžu klimatizačné jednotky a tepelné čerpadlá značky HITACHI chýbať. Viac ako 100 rokov pôsobenia značky je pre našich klientov dostatočnou zárukou kvality produktov aj s nimi súvisiacich služieb.

ZAVOLAJTE NÁM!

ALEBO NÁM NAPÍŠTE