Klimatizácie SINCLAIR

KLIMATIZÁCIE

SINCLAIR

Významný výrobca a dodávateľ klimatizačnej techniky a náš stabilný a spoľahlivý partner SINCLAIR , ktorého hlavná sila je v ponuke tých najkvalitnejších produktov za veľmi priaznivé ceny.

Bohaté portfólio nástenných klimatizačných jednotiek SINCLAIR, multisplit systémov aj kazetových jednotiek  SINCLAIR  v kombinácii s veľmi dobrou skladovou dostupnosťou počas celého roka, robia tohto nášho partnera veľmi zaujímavú voľbu tej správnej klimatizácie pre vás. Pre tých, ktorým nie je príroda  a životné prostredie ľahostajné poteší, že značka SINCLAIR myslí na prostredie a klímu v ktorej budú vyrastať naše deti  a venuje veľkú pozornosť  výskumu, vývoju a výrobe produktov tej najvyššej kvality. 

Väčšina nástenných klimatizácií SINCLAIR obsahuje ekologické chladivo R32 a mobilné klimatizácie prírodné chladivo R290 Propán, vďaka ktorým sa výrazne znižuje dopad na životné prostredie. 

Klimatizácie SINCLAIR sú vhodné na montáž do vášho bytu, domu či pre váš pracovný priestor. Hlavnou silou klimatizácií SINCLAIR je výborný pomer cena – kvalita.

Sme hrdým partnerom SINCLAIR GLOBAL GROUP

Novinka Sinclair

vyberte si novú klimatizáciu Sinclair

Sinclair Terrel

výhody Klimatizácií Sinclair:

Sinclair I feel

Klimatizácie SINCLAIR 1
Sinclair funkcia kúrenia do -30`C

Sinclair Spectrum PLUS s funkciou kúrenia až do -30°C

Ovládanie prostredníctvom aplikácie EWPE SMART a pripojenia klimatizácie cez Wi-Fi vo vašej domácnosti.

SInclair Wi/Fi

AKCIA!