Klimatizácie sinclair

Spoločnosť Sinclair je významný výrobca a dodávateľ klimatizačnej techniky a náš stabilný partner, ktorého hlavná sila je v ponuke špičkových produktov za veľmi priaznivé ceny. Pre sezónu 2022 predstavili novinku – sériu SINCLAIR MARVIN, preto nesmie chýbať ani v našom portfóliu.

séria sinclair marvin

Hlavnou prednosťou série SINCLAIR MARVIN je funkcia ,,Inteligentné odmrazovanie,, a vyhrievanie vonkajšej šasi,  vďaka čomu sú tieto klimatizácie schopné prevádzky až do vonkajšej teploty -25°C. Klimatizácie Sinclair Marvin sú vhodné na rýchle prikúrenie ale aj celoročné kúrenie, preto sú vhodné nie len pre domácnosti a chaty, ale aj menšie administratívne priestory či kancelárie, ktoré nechcete mať závislé na klasickom kúrení. Navyše do vonkajšej teploty – 15° C je možné prevádzkovať aj chladiaci režim, preto je nástenná jednotka Sinclair Marvin vhodná pre malé serverovne alebo technické miestnosti,  kde je vyžadované cenovo prístupné riešenie klimatizácie.

VÝKONOVÉ RADY SÉRIE SINCLAIR MARVIN

Vnútorné jednotky Sinclair Marvin sú určené na chladenie a kúrenie v rôznych výkonoch:

Sinclair Marvin SIH + SOH-09BIM ( 2,7 / 3,0 kW )

Sinclair Marvin SIH + SOH-12BIM ( 3,5 / 3,8 kW )

Sinclair Marvin SIH + SOH- 18BIM ( 5,3 / 5,4 kW )

Sinclair Marvin SIH + SOH-09BIM ( 7,1 / 7,3 kW )

Klimatizácie Sinclair

Sinclair Marvin v lete spoľahlivo vychladí a v zime zahreje.

Klimatizácie Sinclair Marvin sú vhodné na rýchle prikúrenie ale aj celoročné kúrenie.

MARVIN

funkcie sinclair marvin

Klimatizácie Sinclair Marvin disponujú všetkými štandardnými funkciami pre maximálne pohodlie užívateľov ako tichý chod, funkciou I FEEL pre komfortné riadenie teplôt, automatickým pohybom lamiel i funkciou Cold Plasma generátor, pre čistejší a kvalitnejší vzduch v miestnosti. Samozrejmosťou je ovládanie klimatizácií pomocou WiFiekologické chladivo R32.

  • Energetická trieda A++ / A+
  • Odvod kondenzátu na obidve strany
  • Skrytý displej
  • Funkcia „I FEEL“
  • Funkcia „TEMPEROVANIE 8 °C“
  • 7 rýchlostí ventilátora
  • Cold plasma generátor
  • WiFi modul
  • Dverový ON / OFF kontakt
  • Diaľkový ovládač YAA1FB18 (WiFi)

Sinclair Marvin je v dispozícií v štyroch farebných variantoch:

strieborná (SIH-XXBIMS)

navy (SIH-XXBIMN)

biela (SIH-XXBIMW)

champagne (SIH-XXBIMC)

REGIOCHLAD, s.r.o. ponúka optimálne riešenia v oblasti chladeniaklimatizácie, vzduchotechniky  pre domácnosti aj firemnú klientelu. Pre domácnosti dodávame, montujeme a servisujeme klimatizácie značiek: ❄️ Gree a ❄️ Sinclair + vyberte si modely Sinclair. komerčnej sfére sme dlhoročný partner spoločnosti Johnson Controls pre značky: ❄️ York a ❄️ Hitachi. Pre klimatizácie značky York zabezpečujeme pravidelný servis a údržbu náhradné diely máme skladom. 

Sledujte naše novinky v sieti Facebook a na Google Moja Firma, naše referencie overuje zariadim.skSchlaďte sa s nami! 

ZAVOLAJTE NÁM!

ALEBO NÁM NAPÍŠTE