Klimatizácie YORK

KLIMATIZÁCIE

YORK

V našej ponuke nesmú chýbať ani špičkové produkty americkej značky YORK, ktorá je od roku 2006 súčasťou portfólia spoločnosti Johnson Controls.

Zariadenia značky YORK patria medzi významné produkty v oblasti chladenia, vykurovania a vzduchotechniky. Zariadenia sú vhodné pre rodinné domy, byty, administratívne priestory ale aj priemyselné odvetvie ako napríklad výrobné alebo skladové priestory, reštaurácie, štadióny, obchodne centrá a iné. Všetky klimatizačné jednotky dokážu chladiť aj vykurovať, preto vám poslúžia celý rok.

Zariadenia YORK kladú dôraz na kvalitu a spoľahlivosť, ktorá je garantovaná celosvetovou pôsobnosťou a dlhoročnou tradíciou. Zároveň efektívne znižujú spotrebu energie a emisií, a vytvárajú príjemnejšie prostredie v interiéri.

Naša spoločnosť ponúka zákazníkom kompletné technické, prevádzkové a servisné služby na priemyselné zariadenia YORKzáručný a pozáručný servis zariadení YORK a tiež dodávku náhradných dielov YORK.

Zistite viac o špičkovom produkte York ACTIVA Rooftop

REGIOCHLAD, s.r.o. ponúka optimálne riešenia v oblasti chladeniaklimatizácie, vzduchotechniky  pre firemnú klientelu.  V komerčnej sfére sme dlhoročný partner spoločnosti Johnson Controls pre značky: ❄️ York a ❄️ Hitachi. Staráme sa o klimatizačnú techniku pre reštaurácie, hotely, fitness centrá, serverovne a dátové centrá, sklady a výrobné haly,  predajne ale aj rezidenčné budovy. Pre klimatizácie značky York zabezpečujeme pravidelný servis a údržbu náhradné diely máme skladom. 

Pre domácnosti dodávame, montujeme a servisujeme klimatizácie značiek: ❄️ Gree a ❄️ Sinclair + vyberte si modely Sinclair 2021. Sledujte naše novinky v sieti Facebook a na Google Moja Firma, naše referencie overuje zariadim.skSchlaďte sa s nami!