o nás

Keď sme našu spoločnosť REGIOCHLAD s.r.o. v roku 2017 zakladali, neboli sme v odbore chladenia, klimatizácie a technického zabezpečenia budov nováčikovia. Práve naopak. Naši technici majú dlhoročné skúsenosti a zručnosti s montážou a servisom klimatizácií a chladiacich zariadení. 

Okrem toho prešli viacerými procesmi v oblasti chladenia a klimatizácie, počnúc výrobou, predajom, inštaláciami a končiac servisom. Sme tiež hrdí na to, že naši technici nie sú len absolventi špeciálnych školení či kurzov, ale sú vyučení priamo v odbore „chladiar“. 

Vďaka našim skúsenostiam zo správy budov vieme zabezpečiť bezpečnú a plnohodnotnú prevádzku jednotlivých chladiacich a klimatizačných zariadení, ale zároveň aj celých systémov v priemysle, aj v súkromnom sektore. Pri poskytovaní našich služieb nám ide hlavne o kvalitu, preto neváhame využiť skúsenosti a informácie od fundovaných odborníkov aj zo zahraničia. 

Spočiatku sme sa zameriavali skôr na montáže a servis klimatizácií a chladenia pre väčšie developerské projekty v priemysle a gastronómii. V súčasnosti však už ponúkame v rámci našich služieb aj klimatizácie pre domy či bytové domy. Je toho však viac… 

Naše služby Vám dokážeme doslova ušiť na mieru podľa vašich potrieb a možností. Svedčia o tom aj samotné referencie od našich spokojných zákazníkov. Budeme preto iba radi, ak si pre svoj projekt vyberiete práve nás. Ďakujeme, že ste s nami.