Klimatizácie pre firmy

Rezidenčné budovy

Výhodou pre prevádzkovateľov rezidenčných budov sú naše dlhoročné skúsenosti so správou budov. Vďaka nim dokážeme zabezpečiť komplexnú prevádzku klimatizačných systémov a nie len jednotlivých klimatizačných jednotiek. Samozrejmosťou je pomoc pri výbere a kombinácii klimatizačných jednotiek, vzduchotechniky, filtrov aj rekuperačných jednotiek, ktoré dokážu ušetriť až 80% tepla a ich následná montáž.

Ceny za konkrétne služby závisia od konkrétnych požiadaviek klienta, preto konečná cena závisí aj na vás.

Potrebujete Novú Klimatizáciu ?

Klimatizácie York

Klimatizácie, chladiace zariadenia a vzduchotechnika značky YORK patria medzi top produkty vo svojej oblasti. Klimatizačné jednotky, tepelné čerpadlá a ďalšie zariadenia preto nechýbajú v našej ponuke pre bežných majiteľov domácností. Značka York je súčasťou portfólia spoločnosti Johnson Controls, čo svedčí o vysokej kvalite produktov aj poskytovaných služieb.

Klimatizácie Hitachi

Značka HITACHI Patrí medzi svetových lídrov v rôznych technologických odvetviach, vrátane kvalitných klimatizačných systémov. V našej ponuke klimatizačných jednotiek pre domy, byty a rezidenčné budovy preto nemôžu klimatizačné jednotky a tepelné čerpadlá značky HITACHI chýbať. Viac ako 100 rokov pôsobenia značky je pre našich klientov dostatočnou zárukou kvality produktov aj s nimi súvisiacich služieb.

ZAVOLAJTE NÁM!

ALEBO NÁM NAPÍŠTE